Nowoczesne wybielanie zębów

Nowoczesne wybielanie zębów

Mocne i białe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono żółte. Nie zawsze pasty wybielające wystarczają. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – spektakularne rezultaty już po trzech sesjach

Mycie zębów po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, lakiery, woski), nie zapewniają trwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najpopularniejsze? Dentyści szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi zauważalne efekty już po 3 zabiegach. Zabieg nie jest bolesny i jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów – specjalny żel do naświetlania

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego szablonu oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Ważny jest także dobór właściwego odczynu żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując przebarwienia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o piętnaście tonów, efekty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Znakomite rezultaty daje również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.