O leczeniu falą uderzeniową

O leczeniu falą uderzeniową

Zainteresowany fala uderzeniowa cena? Skieruj się tutaj.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, bóle w okolicy bioder, kolano skoczka czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w 70-80% przypadków.

Adres firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]