Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na http://bit.ly/2CudzT5

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia ludzi chorujących na różne schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]