Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]