Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na http://tinyurl.com/y9me77am

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]