Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Zajrzyj tu, aby skontaktować się z polskim psychologiem UK.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji w zasadzie zanikła, jednak ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować ogrom utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą generować cały szereg problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się również kłopoty z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który ciągle jest dość często spotykany, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu niezwykle trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. W związku z tym nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty będą powierzone dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339