Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie kraju, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]