Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]