Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Nogi. Z pomocą tych elementów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]