Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania, dlatego warto wiedzieć wcześniej, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na gitarze lub mówić po włosku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą nogę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, na uczelni. Szczególnie ważne jest, byze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Cena kursu pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego długości oraz liczby rozmiaru grupy. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest niższy. Jednakże, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku szkolenia dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Sieci znajdziemy też kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i zbierania grupy, a wystarczy zapisać się na dany kurs.