Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Zestawy marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]