Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Vitberg opinie, Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]