Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Stres, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]