Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na wibroterapia.com

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, szwalnię, montownię i wykrawalnię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]