Oczyszczacz powietrza – oddychaj swobodnie

Oczyszczacz powietrza – oddychaj swobodnie

Mieszkańcy miast pomału nabierają świadomości, jak ważne dla zdrowia i samopoczucia jest utrzymanie czystości powietrza. Wraz z powietrzem wprowadzamy do organizmu różnego rodzaju zanieczyszczenia i alergeny: spaliny pojazdów, pyłki kwiatów, roztocza, dym tytoniowy czy wirusy i mikroorganizmy. Jak więc zadbać o oczyszczanie powietrza w domu czy biurze?

Oczyszczacze powietrza – co wyeliminują?

Dzisiaj najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest wyposażenie mieszkania w oczyszczacz powietrza. Takie urządzenie upora się zarówno z z zanieczyszczeniami biologicznymi i cząsteczkowymi, jak i kurzami. Efektywność oczyszczaczy powietrza ocenia się definiując najmniejszą wielkość cząstki zanieczyszczenia, która zostanie wychwycona w ich filtrze. Oczyszczacze o dużej wydajności, wyposażone w tzw. filtry HEPA, wyłapują prawie 100% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Jednak oczyszczanie powietrza ze stosownym urządzeniem może być znacznie skuteczniejsze.

Przetestuj oczyszczacz powietrza Airdog

Nowatorskie oczyszczacze powietrza Airdog działają w oparciu o opatentowaną technologię Ionic Wind Technology, która umożliwia maksymalny poziom filtracji. Zatrzymują one nawet drobiny o rozmiarze 0,0145 mikrometrów, co usuwa pyły zawieszone PM10 oraz PM2.5, sadzę czy dym tytoniowy. Urządzenie Airdog X5 skutecznie i błyskawicznie usuwa także wirusa grypy, co potwierdziły wykonane testy. Przewagą oczyszczaczy powietrza Airdog jest ich budowa, przyczyniająca się do zmniejszenia kosztów eksploatacji. Nie ma konieczności cyklicznej wymiany jednorazowych, wytwarzanych z papieru filtrów HEPA – filtr wstępny i kasetę filtracyjną można opłukać, natomiast jonizator plazmowy po prostu wyczyścić suchą gąbką. Te oczyszczacze powietrza są ciche, łatwe w użyciu oraz energooszczędne.