Salon podłóg drewnianych

Salon podłóg drewnianych

Jeśli chcesz kupić drewnianą podłogę, koniecznie odwiedź ten adres

Eleganckie oraz ekologiczne podłogi drewniane z roku na rok nie tracą na popularności. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym szlachetniej wygląda. Drewniane podłogi to obecnie najpopularniejszy rodzaj pokryć do domów i mieszkań.

Zalety podłóg drewnianych

Głównymi walorami podłóg drewnianych, które wpływają na ich popularność są m.in. naturalność, wysoka odporność na destrukcję biologiczną, czy antystatyczność. Drewno ma również tę zaletę, iż niweluje efekt „echo”. Podłoga drewniana to gwarancja trwałości.

Rodzaje podłóg drewnianych

Oprócz podłóg drewnianych z drewna litego, tj. parkiet, mozaika, można wybrać np. parkiet warstwowy. Lite drewno jest ciepłe, a także ładnie się starzeje. Nie uczula. Dokonując wyboru drewna na drewnianą podłogę, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim gatunek drzewa. Specjalne gatunki nadają się także do łazienki. Najlepiej gdy są wtedy olejowane. Pojawienie się gatunków egzotycznych pozwoliło na układanie drewnianych podłóg w pomieszczeniach zarezerwowanych dotąd dla innych materiałów np. na ogrzewaniu podłogowym.

Adres firmy:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]