Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Poszukujesz sklepu jeździeckiego? Koniecznie powinieneś skierować się w to miejsce

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep jeździecki online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]