Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Jeśli chcesz zamówić baniak na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]