Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.