Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Szukasz blachy na rąbek? Skieruj się na tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – piękny wygląd oraz odporność

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono sympatyków. Bardzo dobrze wyglądająca oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne i świetnie pasuje do wielu stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii i trwałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dobranie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do redukcji kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08