Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Jeśli potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w klasycznym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy główne parametry i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, mahoniu i sosny

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono bardziej intymne i ciepłe, a poprawnie konserwowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji wręcz kilkanaście lat. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować właściwości drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i dużą funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają deformacji) i stosowną izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich powierzchni dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, wersje bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane produkowane są również na wymiar

Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe doradztwo, a także opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem fazowanym, bezpiecznym lub wypukłym, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]