Części do Renault – gdzie je kupić?

Części do Renault – gdzie je kupić?

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz części zamienne Renault

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]