Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

etykiety na wódkę weselną, etykiety na butelki

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, urodziny lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę – alkohol jako nietuzinkowy prezent od Młodej Pary

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może także stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców lub miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz kolorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Oznaczaj swoje przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie robisz nalewki, wina bądź soki, a później dajesz je kolegom albo rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne pospolitej butelki. Dodatkowo flaszki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]