Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Więcej o ściereczkach na rolce na http://bit.ly/31ws8ie

Specjalistyczne czyściwa techniczne pomagają utrzymać najwyższe standardy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co należy zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich na co dzień w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo na myjniach, w branży gastronomicznej, w warsztatach samochodowych oraz wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezastąpione są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z pyłem, plamami z oleju, tłuszczem, wyschniętym brudem, jak również innymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może też być używane do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szkła. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry dłoni, a zarazem nadzwyczaj mocne, elastyczne oraz chłonne

Papierowe i niepylące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można różnego typu czyściwa techniczne. Bazowy podział rozróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Dla potrzeb sektora spożywczego opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty wielozadaniowe, z włókien do wrażliwych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania intensywnych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]