Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Nescafe Dolce Gusto kapsułki, znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do aromatycznych kompozycji kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest przeważnie o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]