Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Dowiedz się, gdzie zamówić kontenery hakowe, wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]