Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – spowolnij proces starzenia się

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – spowolnij proces starzenia się

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery zamówisz na houseofbeauty.com.pl/c/66-kremy-przeciwzmarszczkowe

Także młodzieńcza skóra bez problemów potrzebuje stosownej pielęgnacji. Pozwoli to zwolnić procesy wyniszczania się tkanek i konsekwencji dłużej utrzymać je w dobrym stanie. Przede wszystkim dotyczy to skóry twarzy, która jest najbardziej podatna na tworzenie się niekorzystnych zmian, pośród których wyjątkowo przykre dla kobiet, jak i mężczyzn, są zmarszczki. Dlatego tak istotne jest, żeby stosować właściwe kremy przeciwzmarszczkowe dopasowane do wieku oraz typu skóry. Na szczęście nie będzie to trudne, gdyż w sprzedaży obecne są kosmetyki dostosowane do dowolnego rodzaju skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – co znajduje się w ich składzie?

Jednym z najważniejszych celów kremów przeciwzmarszczkowych jest nawilżenie skóry. Z tego względu kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy nierzadko mają w składzie mocznik – czynnik, który zespala cząsteczki wody i w ten sposób zapobiega jej utracie, a poza tym zmiękcza skórę. Kosmetyki tego rodzaju mają w składzie także ceramidy – tłuszcze, które także powstrzymują utratę wody, bowiem zapełniają przestrzenie między komórkami skóry. Znaczącym składnikiem kremów przeciwzmarszczkowych do cery jest też skwalen. Jest to substancja wchodząca w skład naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. W odpowiednim nasyceniu skwalen niszczy wolne rodniki i inne szkodliwe elementy, a przy tym umożliwia składnikom odżywczym przeniknąć do skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – dopasuj do wieku i typu skóry

Kosmetyki przeciw zmarszczkom można podzielić na kilka kategorii. Jednym z najważniejszych kryteriów podziału sanowi wiek konsumenta, dla którego przeznaczony jest dany preparat. Przy jego doborze warto też wziąć pod uwagę, do pielęgnacji jakiej części ciała został on stworzony – wszak krem przeciwzmarszczkowy do cery różni się składem od kremu pod oczy albo do szyi.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]