Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Więcej o wycieraczkach przemysłowych na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i innych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, kuchniach, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, a więc zawsze tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się wygoda i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]