Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

W tym miejscu zamówisz shutters.

Urządzając pomieszczenia, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. Przeważnie decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc zasłony oraz firanki, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Podstawową cechą shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych są ruchome, tym samym można łatwo je ułożyć pod przeróżnymi kątami, w zależności od fantazji lokatorów. Producenci wytwarzają je z płyt MDF, z listw drewnianych, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, niemniej jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w polskich domach spotyka się wciąż okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne kojarzy je z ekranu telewizora czy kina, bowiem tego rodzaju okiennice są często stosowane na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA oraz w Australii.

Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale się prezentują, mają one także zastosowanie. Z ich sprawą można regulować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zatrzymać ciepło na dłużej. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na większości okien. Wykonuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niesłychanie luksusowy wygląd, przez co podwyższają wartość nieruchomości. Trzeba też podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez stosowania sznurów, co posiadacze zwierzaków lub rodzice dzieci, które zerwać wiszące sznurki, uznają zapewne za dużą zaletę.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]