Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, oraz całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu oraz trwałe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.