Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

słoik z kranem, słój z kranem

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]