Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Dowiedz się więcej o środkach do czyszczenia na verdeavis.pl.

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, tłustych osadów, kamienia kotłowego lub graffiti.

Zabezpieczenie powłok dzięki chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów. Znajdziemy pośród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, a także środki chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]