Profesjonalne pasty do mycia rąk

pasta BHP, pasta do rąk

Rzemieślnicy, kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których trudno pozbyć się ze skóry dłoni. Są nimi głównie różnego rodzaju sadze, smary, farby, oleje, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczna jest pod tym względem pasta BHP do rąk.

Pasta BHP do rąk – jak działa?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się odpowiednimi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – konieczna np. w warsztatach samochodowych

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Jak najbardziej przyda się także w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]