Rolety dzień i noc – dla fanów pełnej kontroli

Rolety dzień i noc – dla fanów pełnej kontroli

Rolety dzień i noc to jeden z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest znakomita do wnętrza dla osób, które pragną mieć kontrolę nad ilością światła w pomieszczeniach. Jest to również doskonały sposób na zaaranżowanie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do sypialni, pokoju dziecka lub gabinetu, ale bez efektu całkowitego zaciemnienia. Najbardziej lubiany rodzaj rolet dzień noc to zebra. Produkt dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach – standardowym, mini lub na wymiar.

Rolety dzień noc w pokoju dziecka i salonie

Popularna roleta dzień noc zebra to model zrobiony z pasków o różnych kolorach. Trójkolorowy materiał lub rolety w pasy o tej samej barwie, a innych odcieniach, to kolejny pomysł na zaaranżowanie i ożywienie Twojego wnętrza.
Z jakim pomieszczeniem będą współgrać rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Właściwie dobrany kolor stonuje lub ożywi atmosferę pokoju. Mini roleta dzień noc gwarantuje umiarkowany poziom zaciemnienia, więc trafionym pomysłem jest zamontowanie jej w pokoju gościnnym i innych pomieszczeniach, w których nie chcemy zbyt wiele światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być również pokój dziecka lub łazienka.

Rolety dzień i noc – jak je stosować?

Poza wymienionymi już wcześniej pomieszczeniami, w których nadmiar promieni słonecznych może zakłócić spanie lub odpoczynek, istnieje jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie przeszklona jest znaczna powierzchnia. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień i noc, która umożliwi Ci regulowanie zaciemnienia lub natężenia światła , przykładowo, podczas wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień noc wkomponują się również w każde nowoczesne wnętrze, do których nie nadadzą się klasyczne zasłony i firanki. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią również rolę dekoratywną. Bogata kolorystyka i współczesne wzornictwo sprawiają, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego bądź nowatorskiego charakteru. Podsumowując: po rolety dzień i noc sięgnij, jeśli chcesz uzyskać efekt częściowego zaciemnienia.