Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dacia części. Uzyskaj więcej wiadomości

Dacia to producent motoryzacyjny z Rumunii, który od dnia założenia współdziała z francuską firmą Renault. W Polsce samochody tego producenta wzbudzają ogromne zainteresowaniem klientów – zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, są komfortowe, dostępne w atrakcyjnych cenach, obszerne, a części Dacia można łatwo znaleźć w wielu warsztatach motoryzacyjnych i sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Mnóstwo statystyk za 2018 roku podaje, że najchętniej kupowanym modelem Dacii był Duster – w tym roku nabyto blisko 10,000 sztuk. Na drugim miejscu znajduje się Dacia Sandero z liczbą niemal 6,5 tysiąca nabytych sztuk. Kupujący często decydowali się również model Logan.

Światła, układ chłodniczy – te części Dacia kiedyś wymienisz

Zgodnie z opinią właścicieli aut marki Dacia, zużyciu po kilku latach ulegają moduły takie jak układ wydechowy, kontrola układu ABS, lampy, a także elektronika, jakkolwiek jest to oczywiste przy regularnej eksploatacji samochodu. Na szczęście często ulegające usterkom części Dacia można nabyć w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których odszukamy zarówno części układu chłodniczego, podwozia, jak i wyposażenie wewnętrzne aut. Dzięki rozległej ofercie sklepów można znakomicie zatroszczyć się o każdą, nawet tak małą część naszego samochodu jak klamki drzwi czy spinki nadkola.

Szukaj części Dacia przez internet

Czemu opłaca się zamówić części Dacia online? Głównie z uwagi na dużą ofertę elementów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Po asortyment sklepów online częstokroć sięgają nie tylko zawodowi mechanicy samochodowi, którzy wyszukują części dla klientów, ale także klienci indywidualni.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]