Słoiki i butelki w paletach – oferta hurtowni opakowań szklanych

Słoiki i butelki w paletach – oferta hurtowni opakowań szklanych

Potrzebujesz opakowań szklanych w hurcie? Sprawdź https://superbutelki.pl/hurt.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie branża, w której znakomicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój niszowy, smakowity bądź ekologiczny wyrób. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane słoje i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda zmniejszenia kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, dżemy czy żurek, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem również dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do rozlewania soków, wina czy piwa) i słoiczki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1400, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać nabyty towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z paletą słoików bądź butelek w hurcie można dodatkowo kupić większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]