Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Dowiedz się więcej o maseczkach wielokrotnego użytku na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, całkowicie przeistoczyła nasze relacje społeczne oraz życie. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania różnych środków, które mają chronić nas przed realnym ryzykiem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do kina lub przychodni, gdzie zazwyczaj napotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos oraz usta maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Przyłbica ochronna – lekka ale trwała

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje usta oraz nos, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są wygoda, wytrzymałość i niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla sportowców i osób starszych

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające problemy z oddychaniem, starsze czy regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]