Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Kliknij tu, aby zamówić końską derkę

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]